Kdo dělá bělení zubů?

Kdo dělá bělení zubů?

Proč zvažovat profesionální bělení zubů?

Možná jste si někdy v zrcadle všimla, že vaše zuby nejsou tak bílé, jak byste chtěla, a začala jste uvažovat o bělení zubů. První krok? Udělat výzkum a zjistit si všechno, co můžete. Já jsem byla stejně. Jakmile jsem si všimla, že moje zuby nejsou tak bílé, jak bych chtěla, začala jsem se do toho ponořovat. A co jsem zjistila? Že profesionální bělení zubů je cesta, kterou budu chtít jít!

Jaké jsou možnosti bělení zubů?

V dnešní době existuje tolik možností bělení zubů, až to bolí hlava. Jednou z nich jsou samozřejmě domácí sady, které můžete koupit v lékárně. Ty vám sice můžou svědčit, ale představte si, že byste byla na stejném místě jako já. Nejenže mám obavy z toho, že bych to mohla udělat špatně (a skončit s fleky na zubech nebo bolestmi dásní), ale také jsem si nebyla jistá, jestli budu chtít tyto sady používat ve svém zaplněném programu. Když mám tolik co dělat (a můj čas je stejně vzácný jako ten váš), chce se mi to poslední, co chci dělat, strávit hodinu pečlivým nanášením proužků nebo gelu na moje zuby.

Kdo vlastně dělá bělení zubů a jak to probíhá?

Fakt je ten, že profesionální bělení zubů dělají zubní lékaři. Jak by mohl jinak někdo být tak důkladný? Bělení zubů u zubaře probíhá tak, že vám na zuby nanese speciální gel, který obsahuje vysoce koncentrovaný peroxid. Poté na zuby dopustí speciální světlo, které aktivuje gel a započne proces bělení. Celý tento proces trvá asi hodinu, ale výsledky jsou ohromující.

Jaký je výsledek profesionálního bělení zubů?

Moje pevné přesvědčení je, že profesionální bělení zubů vám může opravdu zlepšit úsměv. Mně to určitě zlepšilo můj! Po návštěvě zubaře, když jsem se podívala do zrcadla, byla jsem překvapena tím, jak bílé moje zuby byly. Byly tak bílé, že jsem si skoro myslela, že svítí v tmě! A co je ještě lepší, tento efekt vydržel dlouho. Moje zuby stále zůstávají bílé i několik měsíců po bělení zubů, což je úžasné.

Jaké jsou výhody a nevýhody profesionálního bělení zubů?

Jak u všeho, i u profesionálního bělení zubů existují výhody a nevýhody. Na straně výhod je jasné zlepšení barvy zubů, dlouhotrvající výsledky a - co je nejdůležitější - minimální úsilí z vaší strany. Nevýhodou může být vyšší cena oproti domácímu bělení a možnost citlivosti zubů po zákroku. Ale když se na to podíváte z dlouhodobého hlediska, můžete si říct, že profesionální bělení zubů stojí za to.

Je profesionální bělení zubů bezpečné?

Můžete si myslet, že tak intenzivní a rychlé bělení může být škodlivé pro vaše zuby, ale pravda je taková, že profesionální bělení zubů je bezpečné. Pokud jde o téma bezpečnosti, je důležité se obrátit na odborníka. A kdo je lepší odborník na zuby než zubní lékař? Vaši zubní lékaři dbají na to, aby používali safe metody a produkty.

Ochrana zubů po bělení

Myslela jsem, že jakmile mám své zuby vybělené, můžu se vrátit ke svým starým návykům. Ale rychle jsem pochopila, že pokud chci, aby tyto výsledky vydržely co možná nejdéle, musím pečovat o své zuby více než kdy jindy. Například jsem musela omezit konzumaci nápojů, které mohou způsobit skvrny na zubech, jako je káva, čaj nebo červené víno. A samozřejmě jsem musela dodržovat pravidelné čištění zubů a navštěvovat zubaře.

Moje zkušenost s bělením zubů

Možná se ptáte, proč jsem si vybrala profesionální bělení zubů. Byla to jednoduchá volba. Samozřejmě, bylo to trochu dražší než domácí bělení zubů, ale výsledky byly stojí za to. Já jsem byla nadšená, když jsem poprvé uviděla své nové, bílé zuby. Bylo to jako kdyby se mi otevřel nový svět. Můj úsměv byl svěží, jasný a svítící. Já byla připravena na to odevzdat světu ten nejlepší úsměv, jaký jsem kdy měla. A vy víte co? Stálo to za to.