Jak postavení zubů ovlivňuje vaše focení

Jak postavení zubů ovlivňuje vaše focení

Váš úsměv jako hlavní hvězda fotografií

Ve světě, kde každý vteřinu natáčí videa a dělá snímky na svých telefonech, může být trochu stresující, pokud se necítíte dobře se svým úsměvem. Ano, dámy a pánové, umění focení má tolik prvků a při výběru úhlu, osvětlení a dokonce i naší pozice musíme brát v úvahu i jednu věc: naše zuby. Překvapivě, vaše zuby hrají významnou roli ve způsobu, jakým vypadáte při fotografování, a to nejen kvůli tomu, jak vypadají samotné zuby, ale také kvůli tomu, jak ovlivňují tvar vaší tváře a výraz.

Atraktivita úsměvu v očích diváka

Nevěděli jste, že úsměv je jedním z nejlepších způsobů, jak na fotografii vypadat atraktivně? Dokonce i vědecký výzkum podporuje tento koncept. V jedné studii účastníci hodnotili fotografie osob a zjistili, že lidé na fotografiích, kteří se usmívali, byli považování za atraktivnější než ti, kteří neusmívali.

Vliv délky zubů na výsledný portrét

Vliv délky zubů na vzhled na fotografiích může být velký. Příliš krátké zuby mohou vytvářet dojem staršího věku, protože zuby se přirozeně zkracují s rostoucím věkem v důsledku opotřebení. Naopak, příliš dlouhé zuby mohou na fotografii působit nepřirozeně, protože lidé jsou zvyklí vidět delší zuby pouze u mladých lidí nebo dětí. Zvažte tedy, jaký je vztah mezi délkou zubů a tím, jak se chcete na fotografii prezentovat.

Jak správné postavení zubů ovlivní vašiž fotku

Správné postavení zubů může mít velký vliv na to, jak na fotografii vypadáme. Přední zuby, které jsou rovnější a které nejsou příliš daleko od sebe, mohou vytvořit příjemný úsměv a dokonce i lepší profil.

Jak zubní ortodoncie může pomoci vylepšit vaše selfie

Pokud nejste spokojeni s tím, jak vypadají vaše zuby na fotografii, možná byste měli zvážit návštěvu zubního ortodonty. Opravy zubů nebo dokonce rovnátka mohou pomoci vylepšit vzhled vašeho úsměvu na fotografiích. Přijměte to, jednou z nejlepších věcí na technologii je, že dvacet let zpátky by úprava zubů byla drahá a časově náročná, dnes je toto možné a dostupné pro všechny, tak proč tuto příležitost nevyužít?

Tipy na focení: Jak úsměv může změnit vaši fotku

Máte pocit, že vám někdo řekl, že byste se měli na fotografiích víc usmívat, ale nikdy jste nechápali, proč? Je to proto, že úsměv opravdu může změnit vzhled vaší fotografie. Když se na fotografii usmíváte, vaše tvář se automaticky zdá být řadou let mladší a veselejší. Zkuste to a uvidíte sami!

Příběhy ze života a jak se nenechat odradit nezdary

A tak jsem tam jednou stála, připravená na vše, co přijde, se svým fotografováním. Já, Jitka. Kdo by si pomyslel, že mámatko může být modelkou? No, já si to určitě nemyslela - dokud jsem nepotkala mého přítele fotografa. Po několik týdnů mi trvalo, než jsem se na svých fotografiích naučila usmívat. A počkejte, nejde jen o usmívání se na fotografiích. Jde o celkový vzhled, postoj, výraz v očích, polohu zubů a tak dále. Ale právě ty zuby ... ty byly pro mě vždy těžké. Proč? Protože jsem měla komplex z toho, jak vypadají. Pak jsem se ale rozhodla svůj strach překonat. Jak jsem to dokázala? Začala jsem chodit k ortodontovi a to mě kromě zlepšení mého úsměvu naučilo i jednu důležitou lekci. Nikdo nemá být nespokojený s tím, jak vypadá. Je to jen otázka toho, jak se na sebe díváme a jak se na sebe usmíváme!

Můj příběh možná zní jako pohádka, ale je to pravda. Trvalo mi roky, než jsem pochopila, že se nemusím obávat camera-ready úsměvu. A víte co? Stojí za to to všechno. Takže pokud jste někdy byli na místě, kde jsem bývala já, pamatujte, že postavení zubů skutečně ovlivňuje výsledek vašeho focení a neměli byste se bát vyhledat odbornou pomoc, pokud cítíte, že ji potřebujete.