10 důvodů proč zvolit opalescence bělení

10 důvodů proč zvolit opalescence bělení

Anatomie bělení zubů

Nemusíme si nic nalhávat, krásný úsměv s bělejšími zuby učaruje každému. Fakt, že máme rádi bělé zuby, není žádné nové objevení Ameriky. Myslím, že i místo Křížovníků už bylo dávno nasyceno práškem na bělení zubů. Ale znáte rozdíl mezi bělením zubů doma a v zubní ordinaci? A víte, proč byste měli zvolit právě opalescence bělení? Pojďme se na to podívat blíže.

Bezpečnost především

Věřím, že tak jako já, i vám jde především o bezpečí. A je tomu správně, vždyť ústa jsou pro nás důležitá brána, nejen k potravě, ale i k lidské komunikaci. Opalescence bělení je v tomto ohledu absolutní jednička. Produkt, který je na trhu už více než dvě desítky let, by musel mít něco do sebe, že? Dokonce mě, jako zarytého písničkáře a herního maniaka, přesvědčil!

Bude vaše peněženka zpívat?

Ale co peníze, ptáte se. Není to velmi drahé? Opalescence bělení je cenově dostupné a dovolím si tvrdit, že i velmi ekonomické. Výsledky jsou dlouhodobé a nemusíte se tedy obávat, že byste museli neustále investovat do drahých produktů. Představte si to jako investici do voskovaných svíček na váš sváteční stůl - jednou za čas to stojí za to.

Příjemná chuť

Kdo z nás má rád nepříjemné chutě v ústech? Představte si, že byste měli zuby jako perly, ale zatímco byste se na ně dívali do zrcadla, cítili byste chuť, jako po tom, co vám Max, můj pes, vždy nosí do dlaně. No, poděkovat si. S opalescence bělením ale máte k dispozici příjemné chutě jako je máta, meloun. Hroznové víno nebo třeba i prázdninová pína colada!

Zdravé dásně a zuby

Opalescence bělení neudělá ze zubů pouze dokonalé perly, které budou lidi okolo vás ohromovat, ale zároveň pečuje o zdraví vašich dásní a zubů. Je vhodné i pro ty, co mají citlivé zuby, jako třeba já. I přes to, že jsem toho v minulosti měl v ústech plné, bělení opalescence mě nikdy nezkazilo svůj kulatý, v puse nepálivý den.

Jak na to

A teď k tomu, jak na to. Vše je jednoduché a praktické. Člověk si řekne, že v dnešní době by to mělo být samozřejmostí, ale zkuste si pustit na internetu nějaký starý futuristický film a uvidíte, jestli tam mají něco tak jednoduchého a praktického jako Opalescence bělení. Věřím, že ano.

Jak dlouho to trvá

Poslední otázka zůstává, jak dlouho to celé trvá? Na tu odpovídat nebudu, to bych vám přeci zkazil překvapení. Ale mohu vám říci, že to bude rozhodně rychlejší, než doba, kdy Max dojde z jednoho konce parku na druhý, zatímco já odpočívám na lavičce a hraju si na mobilu. Ale to je zase jiný příběh.

Když to shrneme

Takže, dámy a pánové, pokud máte rádi své zuby tak jako já, pak by měli zvážit opalescence bělení. Bezpečí, cena, chutě, zdraví zubů a dásní, jednoduchost a rychlost - to jsou možná jen fráze, ale ve skutečnosti jsou to argumenty, pro které bych si opalescence bělení vybral pořád znovu a znovu. A věřte mi, i Max by si zvolil opalescence bělení, kdyby mohl. I když on má vlastně zuby bílé už od přírody. No co už, někteří to mají prostě v genech.